[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت درب درسا از سال۱۳۸۰با نام تجاری “بازرگانی درسا” فعالیت خود را در زمینه واردات درب از کشور ترکیه آغاز نمود. این شرکت در راستای توسعه و تحقق اهداف خود به سازمانی مشتری گرا، کارا و خلاق و ارائه محصولات متنوع مطابق تکنولوژی روز دنیا ، طی سالهای اخیر با مهیا شدن شرایط تولید، توانست به سبد محصولات خود درب های روکش چوب، درب های اتاقی و سرویسی با روکش PVC و PP، کابینت آشپزخانه و کمد دیواری و قرنیز را اضافه نماید و در این مسیر همواره کیفیت، زیبایی، دوام، تنوع و رضایت مشتریان را سرلوحه اهداف خود قرار داده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]زندگی با محصولات درب درسا

درب درسا با بهره گیری از توان کارشناسان خود در حوزه صنایع چوب، توانسته با ارائه محصولات با کیفیت وسازگار با محیط زیست و استفاده از رنگ برپایه روغن طبیعی ” گیاهی ” تلاش می کند نقشی در زیبایی خانه های شما داشته باش.

اگر یکی از ویژگی های متمایز کننده یک مکان یا طراحی؛ رنگ آن باشد،. وقتی با رنگ های کلکسیون درسا بیشتر آشنا شوید، خواهید دید که سادگی در عین حال چقدر می تواند چشمگیر باشد با استفاده ازمحصولات درب درسا ، اتمسفری متفاوت برای هر مکان ایجاد کنید.

هدف و مأموریت

یک برند پیشرو که با ارزش های خود، سرمایه احساسی شرکت را افزایش می دهد، رضایت و وفاداری همکاران خود را تأمین می کند، نسبت به محیط زیست و جامعه، احساس مسئولیت کرده و با جهت دهی به حوزه فعالیت خود رشد می کند.

دیدگاه و هدف دیدگاه ما، ترکیبی از صنعت چوب و تکنولوژی می باشد و ما در راه رسیدن به اهداف آینده ، همراه با پرسنل مان مطمئن قدم برمی داریم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *