ما به شما کمک می کنیم تا رویای خود را بسازید

ما که هستیم

شرکت درب درسا از سال۱۳۸۰ با نام تجاری “بازرگانی درسا” فعالیت خود را در زمینه واردات درب از کشور ترکیه آغاز نمود. این شرکت در راستای توسعه و تحقق اهداف خود به سازمانی مشتری گرا، کارا و خلاق و ارائه محصولات متنوع مطابق تکنولوژی روز دنیا ، طی سالهای اخیر با مهیا شدن شرایط تولید، توانست به سبد محصولات خود درب های روکش چوب، درب های اتاقی و سرویسی با روکش PVC و PP، کابینت آشپزخانه و کمد دیواری را اضافه نماید و در این مسیر همواره کیفیت، زیبایی، دوام، تنوع و رضایت مشتریان را سرلوحه اهداف خود قرار داده است.

| چشم‌انداز درسا

خلق استانداردی نوین در صنعت ساختمان به واسطه سرمایه گذاری های گسترده در زمینه تولید.

 | مأموریت درسا

طراحی، ساخت محصولاتی متناسب با فضاهای مسکونی و اداری با هدف ایجاد یک سبک زندگی متفاوت، سرشار از لذت و آسایش برای مشتریان درب درسا.

| چرا باید درب درسا را انتخاب کرد؟

“ انتخابی که تفاوت ایجاد میکند “

درب درسا همواره سعی داشته است تا در راستای ایجاد یک سبک زندگی متفاوت برای مشتریان خود گام بردارد. این هدف را میتوان از طراحی تا خلق محصولات و القای نگرشی ممتاز به زندگی مشاهده کرد که همگی در راستای حفظ شأن مشتریان و افزایش کیفیت زندگی بر اساس لذت و آسایش بوده است. با انتخاب و ورود به مجموعه درب درسا ، به باور “متفاوت زندگی کنید” تحقق خواهید بخشید.

کمد دیواری درب درسا
کمد دیواری درب درسا
_

ما آماده هستیم …

دائما زمینه جدیدی را برای خواسته های فردی مشتریان خود ایجاد کنیم.تنها به همین دلیل، همیشه چیزهای زیادی برای نشان دادن و گفتن وجود دارد.

نوآوری

بنیان کار ما تفکری خلاق است که بوسیله فرهنگی غنی پشتیبانی میشود. ما با تکیه بر پشتکار و پژوهش گروه تحقیق و توسعه، فرهنگی انتقادپذیر و مدرن در سازمان پایه‌گذاری کرده‌ایم تا همواره با بررسی آخرین دستاوردهای علمی دنیا و نیازسنجی شهروندان ایرانی، فرآیندهای کاری خود را به صورت مداوم به چالش بکشانیم و بهبود دهیم.

 کار گروهی

رویکرد سازمانی ما بر پایه هم‌فکری، گفتگو، آزادی عمل، انعطاف‌پذیری و تخصص است که اهداف مشترکی در تمام سطوح مجموعه را شکل می‌دهد و فرهنگی مبتنی بر موفقیت گروهی ایجاد کرده است.

نظم

چهارچوب‌های کیفیتی معین، پیروی از اصول فنی مهندسی و همچنین استفاده از پتانسیل‌های افراد خلاق و متخصص، نظامی یکپارچه از فعالیت‌های حرفه‌ای را شکل داده است که تمام آنها در راستای تحقق اهداف و چشم‌اندازهای کلان مجموعه حرکت می‌کنند.

تعهد

با استناد بر منشور اخلاقی ما و در جهت حفظ منافع مشتریان و شرکای‌مان، درب درسا نسبت به وجدان کاری، صداقت در گفتار، مسئولیت‌پذیری، پاسخگویی، شفافیت فردی و سازمانی و تمامی اصول اخلاقی این حرفه متعهد خواهد بود.

آموزش

یک شرکت عمدتاً از افراد تشکیل شده است. بنابراین، انتخاب دقیق افراد و یک فرآیند آموزش مداوم ضروری است، و بهترین پشتیبانی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد به طور موثر و دقیق کار کنید.

صنعتگری آگاه به سنت، ارزش‌های واقعی را خلق می‌کند و تعهدی واضح به سبک نشان می‌دهد. در عین حال، ما یک شرکت مدرن و پیشرفته هستیم. هدف ما یافتن راه حل های خاص مشتری است که خواسته های فردی را برآورده می کند.