[vc_row][vc_column][vc_column_text]

یکی از مهم ترین قسمت های کسب درآمد در هر کسب و کاری توجه به خواسته ها و نظرات کارفرما و یا مشتری است. به همین منظور تولید کنندگان و سازندگان مختلف از جمله تولید کنندگان لوازم خانگی همچون کمد دیواری یکی از مراحل اصلی کار خود را به پرسش از کارفرما برای اعمال نظرات و سلیقه ی او اختصاص می دهند. برای مثال کمد دیواری و درب چوبی یکی از لوازم خانگی پر تقاضا هستند که زیبایی آن ها بسیار وابسته به نظر مشتری است.

به همین دلیل تولید کنندگان حرفه ای پس از جلسات آشنایی با مشتری در اولین اقدام به تهیه ی یک بریف نظرات کارفرما اقدام می کنند. پس از آن کار اندازه گیری و طراحی کمد دیواری آغاز شده و همزمان از نظر طراحی و انسجام کار با کارفرما هماهنگی می شود. در آخر طرح نهایی کمد دیواری به منظور تولید برای کارفرما ارسال می شود. پس از تایید عملیات ساخت کمد دیواری آغاز می شود.

اهمیت کمد دیواری

کمد دیواری یکی از وسایل پر کاربرد و در عین حال در معرض دید در هر خانه ای است. به همین دلیل توجه به ظاهر و رنگ آن بسیار مهم است. بر همین اساس تولید کنندگان حرفه ای در سال 2021 به سمت طراحی و تولید کمد دیواری های جذاب تر و مدرن تر سوق پیدا کردند. شرکت درسا یکی از همین تولید کنندگان حرفه ای انواع کمد دیواری است که در کشور ایران بر اساس استاندارد های طراحی در جهان اقدام به تولید کمد دیواری های مدرن و جذاب می کند. معمولا کمد دیواری محلی برای وسایل متفرقه و یا جاگیر در خانه ها است.

کمد دیواری

نورپردازی در کمد دیواری ها

کمد دیواری یکی از لوازم ویژه در منازل است که به دلیل استفاده ی فراوان توسط افراد باید علاوه بر ساختار استاندارد، روشن و دلپذیر باشد. در سال جاری به دلیل بالا رفتن سطح سلیقه ها و نیز تقاضای خریداران، سطح کیفیت و نیز جزئیات طراحی کمد دیواری ها افزایش پیدا کرده است. به همین منظور در سال 2021 مبحث نورپردازی و یا روشنایی به ساختار اصلی کمد دیواری ها افزوده شده است. معمولا خریداران به دنبال کمد دیواری هایی با نصب راحت و نیز نورپردازی آسان و جذاب هستند.

کمد دیواری های تولید شده توسط شرکت درسا با توجه به این نیاز ویژه طراحی شده اند. شرکت درسا با سابقه ی کافی در تولید کمد دیواری هایی با نورپردازی آسان و جذاب به یکی از تولید کنندگان کمد دیواری های مدرن تبدیل شده است. کمد دیواری های مجموعه ی درسا علاوه بر سنسور های حرکتی دارای کیفیت بالا و نصب راحت اند.

روشنایی در کمددیواری

طراحی کمد دیواری

کمد دیواری با وجود اینکه بسیار پر کاربرد است در معرض دید عموم افراد و نیز میهمانان است. به همین دلیل توجه به طراحی جذاب آن بسیار مهم است. شرکت درسا به همین منظور با برقراری جلسات مداوم میان تیم طراحان اقدام به تدوین طرح های مدرن و نیز جذاب نموده است.

طراحی در کمد دیواری

مرحله ی ساخت و تولید

کمد دیواری باید در عین جذابیت دارای محیط جا دار و نیز ساختار با کیفیت و بدون هرگونه آسیب دیدگی باشد. سطح چوب ها باید یکنواخت و بدون خراش باشند. شرکت درسا بر اساس اهمیت کیفیت در مراحل ساخت به تولید گام به گام کمد دیواری پرداخته است. قطعات کمد دیواری در مراحلی مختلف و به صورت جداگانه تولید شده و در مرحله ی آخر به هم پیوند خورده و ساختار کلی کمد دیواری را شکل می دهند. از جمله مزیت های این روش پیش گیری از صدمات و اسیب های احتمالی به بدنه ی چوبی در هنگام تولید است.

 کمد دیواری

رنگ و جذابیت ظاهری

کمد دیواری پر اهمیت ترین قسمت در دیزاین داخلی است. رنگ کمد دیواری باید متناسب با دکوراسیون داخلی باشد. همچنین توجه به سلیقه ی کلی مخاطب و نیز هماهنگی میان رنگ ها در محیط منزل بسیار ضروری است. به همین منظور رنگ درب ها و نیز دیگر قسمت های کمد دیواری باید به دقت و نیز وسواس انتخاب شوند. از طرفی رنگ ظاهر بیرونی کمد دیواری از اهمیت بیشتری نسبت به داخل آن برخوردار است. برای انتخاب رنگ کمد دیواری توجه به پارامتر های مختلفی ضروری است. از جمله ی این پارامتر ها توجه به نورپردازی داخلی ساختمان و نیز زمینه ی رنگی محیط داخل خانه است. البته برای انتخاب رنگ کمد های دیواری بهتر است از مجموعه های متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

اکسسوری در کمد دیواری

 کمد دیواری

نتیجه گیری

کمد دیواری یکی از قسمت های با اهمیت در هر منزلی است. اگر قصد خرید کمد دیواری متناسب با محیط منزل خود را دارید لازم است پیش از اقدام به خرید جست و جوی دقیقی درباره ی بهترین تولید کنندگان در زمینه ی طراحی داشته باشید. متاسفانه بسیاری از خریداران کمد های دیواری پس از نصب کمد دیواری متوجه غیر استاندارد بودن آن می شوند. سازندگان حرفه ای انواع کمد دیواری به تمام پارامتر های زیبایی ظاهری، کیفیت ساخت و نیز ساختار طراحی و نصب اسان توجه می کنند. شرکت درسا با تولید انواع کمد دیواری های مدرن بر محور سلیقه ی مشتری یکی از تولید کنندگان معتبر در این زمینه است.

یراق آلات در کمد دیواری

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *