درسا در

کمد دیواری روکار

 به نظر شما لازمه کمد دیواری در بین معیار های یک محیط و یا خانه در چه مرتبه ای قرار دارد؟ مطمئنا افرادی که نظم و ترتیب را امری مهم بدانند، اجرا کمد دیواری را اولویت خود قرار می دهند. در واقع با استفاده از کمد دیواری روکار می توان فضایی ساخت که علاوه بر کاربردی بودن در عین حال شیک باشد و به بخش تزئینی محیط اضافه شود. از مزیت های کمد دیواری روکار این است که می توان هر زمان که اراده کردید آن را جا به جا کنید. کمد دیواری روکار بر عکس کمد دیواری روکار قابلیت تعویض مکان دارد. در واقع ویژگی مثبت آن این است که به راحتی با انواع سبک دکوراسیون از جمله مدرن، کلاسیک و مینیمال هماهنگ می شود. با استفاده از کمد دیواری روکار می توانید سبک های مختلفی را به محیط خود اضافه کنید.

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کمد دیواری با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

 شما گزینه های زیادی پیش رو دارید تا از کمد دیواری در فضای خود استفاده کنید. آشنایی با انواع کمد دیواری و سبک های مختلف می تواند به انتخاب شما کمک کند. از کمد دیواری روکار می توانید به عنوان  پوششی برای فضاهای پرت و کنج و یا دارای نقض استفاده کنید. در واقع از کمد دیواری روکار می توانید استفاده بهینه داشته باشید و علاوه بر آن عیب های ظاهری را نیز بپوشانید. کمد دیواری روکار بیشتر از آنچه به نظر می رسد کاربرد داشته و مفید است. ضرورت کمد دیواری در اصل به اتاق خواب مربوط می شود. فضا های دیگر خانه نیز برای کمد دیواری در رتبه های بعدی قرار می گیرند. اما می توان ظاهر جذابی به کمد دیواری روکار اضافه کرد و با سبک خانه تطابق داد. در این صورت می توان در قسمت پذیرایی نیز از آن استفاده کرد.

تفاوت کمد روکار و کمد توکار

 همان طور که چند بار تاکید شد، کمد دیواری محیط خود را می توانید با انواع سبک ها در دکوراسیون به راحتی تطابق دهید. برای این کار کافیست تا انواع سبک های دکوراسیون و ویژگی آن ها را بشناسید تا بتوانید بر روی کمد دیواری اجرا کنید. سبک های متداول کمد دیواری به این صورت است. کمد دیواری مدرن، کمد دیواری کلاسیک، کمد دیواری ایرانی، کمد دیواری بوهمین، کمد دیواری روستیک، کمد دیواری مینیمال و کمد دیواری نئو کلاسیک. کمد دیواری روکار بر خلاف کمد دیواری توکار که داخل اتاق اجرا می شود و برجستگی ندارد، در بیرون از دیواره اتاق قرار می گیرد. کمد دیواری روکار نیز همانند کمد دیواری های دیگر برای قرار دادن لوازم شخصی و خانه مناسب بوده و به شکل زیبایی می تواند دیزاین محیط شما را زیباتر کند.

در واقع کمد دیواری روکار بر عکس کمد دیواری توکار فضای بیشتری را اشغال می کند. در ادامه چند نمونه از اشکال دیگر کمد دیواری را معرفی می کنیم تا تفاوت کمد دیواری روکار و مدل های دیگر را بشناسید. کمد دیواری های بدون در، سبک مدرن دارند و در خانه های مدرن اجرا می شوند. این کمد دیواری با توجه به نام آن بدون در می باشد. همچنین به گونه ای طراحی می شوند که قرار دادن لوازم اضافه در آن ممکن نیست. کمد دیواری بدون در، به عنوان یک مکمل در کنار کمد های دیگر شما قرار می گیرد و زیبایی دکوراسیون شما را بیشتر می کند.

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کمد دیواری با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

نوع دیگر کمد دیواری، کمد سراسری است و مناسب برای خانه هایی با متراژ بالا می باشد. استفاده از کمد سراسری در محیط، فضای زیادی را می پوشاند. اما در نهایت تاثیرات مثبتی در محیط ایجاد می کند. برای اجرا کمد سراسری در خانه به رنگ و طرح آن نیز بیشتر توجه داشته باشید. کمد دیواری آیینه ای یک کمد جذاب و با سبک مدرن است که کاربرد بیشتری نسبت به کمد های دیگر دارد.

کمد دیواری های سراسری

این نوع کمد به دلیل وجود آیینه نور را منعکس کرده و فضا را روشن تر می کند. کمد دیواری آیینه ای مناسب برای خانه های کوچک و نقلی است. چند نمونه از ویژگی های مهم کمد دیواری مناسب را بررسی می کنیم تا انتخاب با دوام تری نسبت به کمد داشته باشید. مقاوم بودن چهار چوب کمد دیواری بسیار مهم است. این استحکام جهت مقاومت بیشتر در چیدن وسایل اهمیت دارد. چهار چوب که محل نصب کمد دیواری است در اجرا کمد دیواری بسیار موثر است. برای مقاومت بیشتر آن می توانید از آهن آلات محکم استفاده کنید تا عمر آن را افزایش دهید. شما می توانید علاوه بر آهن آلات از چهار چوب ام دی اف نیز استفاده کنید. اما جهت مقاومت بیشتر، بایستی چوب ام دی اف را به صورت دوبل استفاده کنید. برای ساخت کمد دیواری در قدیم از چوب طبیعی استفاده میشد که مقاومت بیشتری در خود داشت.

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کمد دیواری با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

اما امروزه از ام دی اف در ساخت کمد برای کاهش وزن آن و همچنین کاهش قیمت استفاده می کنند. ورقه هایی بر روی چوب ام دی اف قرار می گیرند تا مقاومت و کیفیت کار را بالا ببرند و علاوه بر آن جذابیت کمد را دوچندان کنند. یکی از ویژگی های کمد دیواری روکار که بتواند ظاهر آن را بهتر کند دستگیره های آن است. این ویژگی ممکن است نادیده گرفته شود اما می تواند تاثیر زیادی در ظاهر داشته باشد. لازم به ذکر است که ساختار محیط و متراژ خانه بر روی نوع دستگیره کمد دیواری بسیار موثر است. بیشتر افراد با سلیقه های متفاوت از کمد های بدون دستگیره استفاده می کنند. کمد دیواری ریلی نیز در محیط هایی با متراژ پایین نصب می شود تا در استفاده از فضا صرفه جویی شود. در هنگام تهیه کمد دیواری روکار توجه داشته باشید که فضای کافی برای قرارگیری لوازم خود داشته باشد.

عوامل موثر بر فضای کمد دیواری

افراد با توجه به حجم لوازم خود احتیاج به فضای خاصی برای قرارگیری آن ها دارند. در نهایت همه افراد خواستار فضایی هستند که بتوانند تمامی لوازم خود را در آن جای دهند. چند عوامل، موثر بر روی فضای کمد هستند. به عنوان مثال؛ متراژ محیط موثر در ارتفاع و ابعاد کمد دیواری است. برای استفاده بهینه از فضای کمد دیواری باید تمامی فضا را تقسیم بندی کنید. به طور کل کمد دیواری روکار برای قرار گیری لوازم حساس و اشیا گران قیمت نمی تواند مناسب باشد. به عبارت دیگر ایمنی آنها تضمین نمی شود؛ از آن جهت که دسترسی به کمد دیواری روکار بسیار آسان است. برای افزایش امنیت کمد دیواری روکار می توان قفل های مختلفی را بر روی آن اجرا کرد. انجام این ترفند می تواند مانع دسترسی افراد دیگر به لوازم و وسایل شما شود.

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کمد دیواری با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . مشاوران ما در درسادر همواره پاسخگوی شما هستند.

اینستاگرام درسا در

همچنین می توانید پیچ اینستاگرام درسا در را دنبال نمایید تا نمونه کار های دیگر شرکت را در آنجا مشاهده نمایید.

doorsadoor_official@

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید همچنین می توانید درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید. مشاورین ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *