درسا در

کمد دیواری ها، انواع مختلفی دارند و در شکل های گوناگون ساخته می شوند. کمد دیواری ریلی و معمولی نمونه ای از مدل های کمد دیواری می باشد. هر کدام از این نوع کمد دیواری ویژگی های خاصی دارند. کمد دیواری ها بر اساس نوع دکوراسیون مورد نظر شما و در سبک های مدرن و کلاسیک قابل سفارش هستند. کمد دیواری ریلی از رایج ترین کمد هایی است که امروزه افراد برای خانه خود تهیه می کنند. کمد دیواری ریلی را می توانید مانند کابینت در شکل های مختلف مانند ام دی اف، گلاس و یا شیشه تهیه کنید. در ساخت کمد دیواری ریلی چوبی، از چوب و روکش چوبی استفاده می شود. به نظر می رسد که در سبک کلاسیک، طرح چوب بیشترین طرفدار را دارد. این طرح به دلیل نقش و نگار های جذاب، مصرف بسیار دارد. می توان گفت که طرح چوب کمد دیواری دارای مقاومت خوبی است.

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع درب چوبی با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

اما هنگام تهیه طرح چوبی کمد دیواری، تنوع رنگی چندانی به چشم نخواهد خورد. از رایج ترین مواد به کار رفته در تولید کمد دیواری ریلی، می توان به ام دی اف اشاره کرد. امروزه افراد به دلیل محدود بودن فضای خانه و یا متراژ پایین باید از کمد دیواری های مختلف برای سازماندهی لوازم خود استفاده کنند.  نوع درب کمد دیواری، از نکاتی است که هنگام سفارش یا تهیه کمد دیواری می بایست به آن توجه کنید. تهیه یک کمد دیواری با درب معمولی برای محیط هایی با فضای محدود چندان مناسب نیست. اما کمد دیواری ریلی برای این گونه فضا ها می تواند بسیار مناسب باشد. همچنین با استفاده از آن می توانید از فضا استفاده بهینه ای داشته باشید.

انواع کمد دیواری در دکوراسیون

کمد هایی با جنس گلاس، در واقع مشابه کمد دیواری ام دی اف هستند؛ چرا که گلاس با استفاده از ام دی اف و روکش براق تولید می شود. کمد دیواری ریلی در شکل دیگری ساخته می شود که درب های آن شیشه ای است. کمد دیواری ریلی با درب شیشه ای باعث می شود تا محتویات داخل کمد قابل مشاهده باشد که در این باره می توان از شیشه مشجر استفاده کرد. به جای شیشه در کمد دیواری ریلی، استفاده از آیینه نیز می تواند هم مناسب باشد و هم کاربردی که باعث بزرگ نمایی اتاق نیز می شود. از اجرا طرح های مختلف با آیینه بر روی کمد دیواری می توان کمد زیبا و شیکی ساخت.

در واقع هر کدام از این متریال در کنار مزیت ها، معایب کوچکی نیز دارند‌ که باید آن ها را در نظر بگیرید. با استفاده از ترکیب ام دی اف و شیشه می توان نوع دیگری از کمد دیواری ریلی ساخت. در ساخت این نوع کمد می توان طرح های مختلفی را اجرا کرد‌. مدل آکاردئونی، نوع دیگر کمد دیواری ریلی است که درب های آن به شکل آکاردئون باز و بسته می شود. با توجه به نکاتی که ذکر شد کمد دیواری ریلی برای خانه هایی با متراژ کم که لوازم بیشتری را در خود جای دهد پیشنهاد می شود. در این محیط ها استفاده از کمد هایی که درب آن ها باز و بسته شود تا حدودی مشکل ساز است و استفاده از کمد دیواری ریلی می تواند باعث شود استفاده بیشتری از فضا داشته باشید. کمد دیواری ریلی در ابعاد و سایز های مختلف قابل اجرا و تولید است.

نقش کمد ریلی در دکوراسیون

در هنگام ساخت درب کمد ممکن است با محدودیت هایی رو به رو شوید که از این محدودیت ها به میزان عرض و ارتفاع اشاره میشود. میزان زیاد اندازه درب کمد باعث می شود تا درب هنگام باز و بسته شدن خم شود یا بشکند. در واقع می توان گفت که درب های باز شو نسبت به درب های ریلی از مقاومت کمتری برخوردار هستند. قیمت کمد دیواری ریلی کمی بیشتر از کمد های معمولی است. برای نصب کمد دیواری ریلی زمان کمی را صرف می کنید و  بسیار سریع آن را انجام می دهید. کاربرد کمد دیواری ریلی علاوه بر خانه در محیط های اداری نیز می باشد. یکی از دلایلی که این کمد دیواری بسیار پر طرفدار بوده، تنوع طرح و رنگ آن است. کمد دیواری ریلی علاوه بر مزیت ها معایبی نیز دارد. یکی از این معایب، محدودیت استفاده از کل فضای کمد به طور همزمان می باشد. زیرا باز شدن یک قسمت از درب کمد باعث بسته شدن درب قسمت دیگر آن می شود.

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع درب چوبی با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

چیدمان لوازم با این حالت نسبتا سخت می شود. این حالت در کمد های معمولی ممکن نیست و می توان درب ها را به طور همزمان باز کرد. مورد دیگر نصب صحیح و اصولی ریل است. در اکثر مواقع ریل ها بر روی کمد به طور صحیح نصب نمی شوند. چرا که ریل ها در بالا و پایین در فاصله زیادی قرار دارند و اگر ریل ها موازی نباشد باز و بسته شدن درب کمد مشکل ساز می شود. نصب ریل کمد دیواری می بایست اصولی انجام شود و تنظیم کردن آن تا حدودی سخت است. در مواقعی مانند تنظیم نبودن ریل ها با اندازه درب، ممکن است درب از جای خود خارج شود و نصب مجدد آن با سختی همراه است. گرد و غبار داخل ریل ها و تمیز کردن آن ها نیز یکی دیگر از این مشکلات است. ریل های کمد محل جمع آوری مقدار زیادی گرد و غبار است که به دلیل باریک بودن آن تمیز کردن آن نیز سخت می شود.

کمد های مدرن برای دکوراسیون

در نهایت برای دریافت کیفیت بهتر از کمد دیواری متریال با کیفیت که در ساخت آن استفاده می شود حائز اهمیت است. برای کاهش هزینه، استفاده از ریل های ارزان صحیح نمی باشد. استفاده از یرق آلات با کیفیت و مرغوب هرچند که هزینه بیشتری را شامل می شود اما در نهایت به عمر کمد می افزاید و باعث جلوگیری از هزینه های پس از آن می شود. برای دکوراسیون به سبک مدرن، کمد دیواری ریلی می تواند گزینه مناسبی باشد. این مدل کمد برای سبک کلاسیک پیشنهاد نمی شود و چندان تناسب ندارد.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . مشاوران ما در درسادر همواره پاسخگوی شما هستند.

اینستاگرام درسا در

همچنین می توانید پیچ اینستاگرام درسا در را دنبال نمایید تا نمونه کار های دیگر شرکت را در آنجا مشاهده نمایید.

doorsadoor_official@

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید همچنین می توانید درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید. مشاورین ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود.

کمد دیواری

تخت خواب کمد دیواری ریلیساخت کمد دیواری ریلیقفسه بندی کمد دیواری ریلیقیمت کمد دیواری ریلیقیمت کمد دیواری ریلی آینه دارکمد دیواری ریلی آمادهکمد دیواری ریلی آینه ایکمد دیواری ریلی آینه دارکمد دیواری ریلی اتاق بچهکمد دیواری ریلی اتاق خوابکمد دیواری ریلی اتاق خواب کوچککمد دیواری ریلی اتاق نوجوانکمد دیواری ریلی ام دی افکمد دیواری ریلی ام دی اف سفیدکمد دیواری ریلی اینستاگرامکمد دیواری ریلی با میز آرایشکمد دیواری ریلی با میز تحریرکمد دیواری ریلی برای اتاق خوابکمد دیواری ریلی برای اتاق خواب کوچککمد دیواری ریلی برای پذیراییکمد دیواری ریلی بزرگکمد دیواری ریلی به انگلیسیکمد دیواری ریلی بهتر است یا لولاییکمد دیواری ریلی بهتره یا سادهکمد دیواری ریلی پذیراییکمد دیواری ریلی پسرانهکمد دیواری ریلی پلاستیکیکمد دیواری ریلی پیش ساختهکمد دیواری ریلی تخت خوابکمد دیواری ریلی ترککمد دیواری ریلی تمام اینهکمد دیواری ریلی در پذیراییکمد دیواری ریلی دو تکهکمد دیواری ریلی دیوار تهرانکمد دیواری ریلی طوسیمدل کمد دیواری ریلیمدل کمد دیواری ریلی اتاق خوابمدل کمد دیواری ریلی برای پذیراییمدل کمد دیواری ریلی جدیدمعایب کمد دیواری ریلینحوه اندازه گیری درب کمد دیواری ریلی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *