درسا در

امروزه با توجه به میزان فضای آشپزخانه ها و سبک منزل جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه در طرح های مختلف تولید می شود. می توان انواع کابینت ها را با رنگ های مختلف و متناسب با هر سبک با توجه به بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید خریداری کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با مدل های جدید کابینت آشپزخانه آشنا کنیم.

جدیدترین مدل کابینت های آشپزخانه کدامند؟

با توجه به هر سبک و سلیقه ای می توان جدید ترین مدل کابینت آشپزخانه را تهیه کرد‌. کابینت ها در واقع عضو جدایی ناپذیر آشپزخانه های امروزی هستند. به همین خاطر باید جدیدترین مدل های آن ها را بشناسید تا آشپزخانه ای به روز داشته باشید. چرا که خانم خانه بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری خواهد کرد بنابراین باید محیط آشپزخانه زیبا و طبق مد روز باشد. انواع مدل کابینت جدید عبارتند از:

 • کابینت مدرن
 • کابینت کلاسیک
 • کابینت ام دی اف
 • کابینت چوبی

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کابینت با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت های مدرن جزء جدید ترین مدل کابینت آشپزخانه هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. همانطور که میدانید امروزه افراد سبک های ساده تر را به سبک های شلوغ ترجیح می دهند. کابینت های مدرن نیز به دلیل وجود سادگی در آن ها مورد توجه افراد قرار گرفته اند. در این مدل کابینت ها بسیار کم پیش می آید که از دستگیره برای باز بسته کردن آن ها استفاده شود. همچنین روی آن ها هیچ گونه نقش و نگاری وجود ندارد و کاملا ساده اند.

معمولا از هایگلاس برای ساخت کابینت آشپزخانه مدرن استفاده می شود. به وسیله این مدل شیک و مدرن، زیبایی و شیک بودن کابینت به راحتی نمایش داده می شود. روکش هایگلاس براق و شفاف هستند به همین خاطر نمایانگر سادگی و مدرن بودن کابینت هستند. امروزه بیشتر آشپزخانه ها دارای فضای کوچک هستند. برای بزرگتر نشان دادن آن ها از کابینت های جدید مدرن استفاده می کنند.

کابینت آشپزخانه هایگلاس با استفاده از ام دی اف محکم که دارای روکش هایگلاس است ساخته شده است جنس این روکش از ورقه های پلکسی می باشد که بسیار شفاف و در عین حال براق اند. کابینت هایگلاس در رنگ های متفاوت و جذاب ساخته شده اند که امروزه طرفداران زیادی دارند.

استفاده از هایگلاس و استیل و چوب لبه های تیز کابینت آشپزخانه مدرن را زیاد کرده و به آن جلوه خاصی می دهند. این نوع کابینت ها در انواع رنگ های مختلف تولید می شوند و میتوان آن ها را به راحتی با سبک منزل و رنگ آشپزخانه ست کرد. جدید ترین مدل کابینت های مدرن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کابینت مدرن اپن با استفاده بهینه از آن
 • کابینت مدرن منحنی
 • کابینت مدرن سفید، طوسی یا مشکی
 • کابینت مدرن با ترکیب رنگ
 • کابینت مدرن با فرورفتگی های جذاب

جدید ترین مدل کابینت آشپزخانه کلاسیک

سبک کلاسیک یکی از سبک های به روز است به همین دلیل کابینت های این سبک نیز جزء جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه هستند. امروزه وسایل و تجهیزاتی که حکاکی شده اند جزء کارهای لوکس به حساب می آیند. روی کابینت های کلاسیک نیز حکاکی کار شده است. کار حکاکی روی این کابینت ها توسط دستگاه سی ان سی انجام شده است که باعث لوکس نشان دادن این کابینت ها شده است. بنابراین اگر علاقه مند به کابینت های لوکس هستید و میخواهید آشپزخانه خود را به روز کنید بهترین گزینه نصب کابینت کلاسیک است.

کابینت های جدید کلاسیک در سه سبک تولید می شوند که قیمت و روند تولید متفاوتی دارند. این سبک ها عبارتند از:

 • کابینت جدید ممبران
 • کابینت جدید طرح چوب
 • کابینت جدید تمام چوب

کابینت آشپزخانه تمام چوب در این سبک جزء جدیدترین و گران قیمت ترین کابینت های موجود در بازار است. این مدل کابینت طرفداران بسیار زیادی دارد مخصوصا افرادی که طرفدار وسایل چوبی اند اما به دلیل قیمت بالایی که دارد کمتر کسی توانایی خرید آن ها را دارد. نوع دیگر کابینت های کلاسیک کابینت طرح چوب است. این کابینت دارای روکش چوب است اما مغزی آن از جنس ام دی اف می باشد. به همین خاطر قیمت مناسب تری نسبت به کابینت تمام چوب دارند.

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کابینت با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه تلفیقی

جدید ترین مدل کابینت آشپزخانه، کابینت تلفیقی ممبران است که مناسب سبک کلاسیک اند. نام دیگر کابینت ممبران کابینت وکیوم است این مدل کابینت ها همانند کابینت های چوبی هستند و تنها تفاوت آن ها در نحوه تولید است. کابینت های وکیوم جزء پرطرفدار ترین کابینت ها از چند ساله گذشته تا کنون هستند. کابینت های وکیوم جزء کابینت های تلفیقی هستند. به این خاطر به آن ها تلفیقی می گویند چون از ترکیب کابینت کلاسیک و مدرن به وجود آمده اند.

این نوع کابینت آشپزخانه زیبایی هر دو سبک مدرن و کلاسیک را در خود جای داده است. همین باعث جذابیت فوق العاده و زیبایی آن ها شده است. افرادی که به هر دو سبک کلاسیک و مدرن علاقه مند هستند می توانند از این مدل کابینت استفاده کنند. این نوع کابینت ها از ورقه های ام دی اف تولید شده اند به همین خاطر قیمت مناسب تری دارند. برای روکش کابینت های ممبران از ورقه های وینیل استفاده شده است که بسیار با کیفیت و محکم هستند. این کابینت ها در رنگ های مختلف تولید می شوند به همین خاطر می توان آن ها را با رنگ سال ست کرد.

جدید ترین کابینت طرح انزو

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه که امروزه حرف اول را در بازار میزند، کابینت طرح انزو است. ضخامت ورق ام دی افی که در کابینت های انزو به کار رفته است نسبت به کابینت ممبران بیشتر است. علاوه بر قطر ام دی اف قطر روکش این دو کابینت نیز متفاوت است‌ به طوری که ضخامت روکش کابینت انزو نسبت به ممبران بیشتر است.

در کابینت های انزو هر چهار طرف درب کابینت با استفاده از دستگاه سی ان سی حکاکی شده اند و همین امر باعث جذب مشتری شده است. کابینت های انزو فقط با رنگ سفید وجود دارند در حالی که کابینت وکیوم دارای تنوع رنگ بالایی است. با وجود این ویژگی ها کابینت انزو قیمت بالاتری نسبت به وکیوم دارد. اما میزان براقیت این دو نسبت به کابینت هایگلاس پایین تر است.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . مشاوران ما در درسادر همواره پاسخگوی شما هستند.

 
اینستاگرام درسا در

همچنین می توانید پیچ اینستاگرام درسا در را دنبال نمایید تا نمونه کار های دیگر شرکت را در آنجا مشاهده نمایید.

doorsadoor_official@

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید همچنین می توانید درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید. مشاورین ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود.

کابینت

انواع مدل کابینت آشپزخانهبهترین مدل کابینت آشپزخانه پنجره دارجدیدترین شیک ترین مدل کابینت آشپزخانهجدیدترین مدل کابینت آشپزخانهجدیدترین مدل کابینت آشپزخانه 2021جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه ام دی افجدیدترین مدل کابینت آشپزخانه ترکیه ایجدیدترین مدل کابینت آشپزخانه جزیرهجدیدترین مدل کابینت آشپزخانه کوچکجدیدترین مدل کابینت آشپزخانه هایگلاسجدیدترین مدل کابینت آشپزخانه وکیومجدیدترین و شیکترین مدل کابینت آشپزخانهچند مدل کابینت آشپزخانهمدل کابینت آشپزخانه ۱۴۰۰مدل کابینت آشپزخانه اپن دارمدل کابینت آشپزخانه اروپایی جدیدمدل کابینت آشپزخانه المدل کابینت آشپزخانه ال شکلمدل کابینت آشپزخانه ام دی افمدل کابینت آشپزخانه ام دی اف جدیدمدل کابینت آشپزخانه ام دی اف سفیدمدل کابینت آشپزخانه ایرانی جدیدمدل کابینت آشپزخانه ایرانی جدید 2019مدل کابینت آشپزخانه ایرانی جدید سادهمدل کابینت آشپزخانه با پنجرهمدل کابینت آشپزخانه باریکمدل کابینت آشپزخانه بازمدل کابینت آشپزخانه بدون اپنمدل کابینت آشپزخانه بدون دستگیرهمدل کابینت آشپزخانه بزرگمدل کابینت آشپزخانه بزرگ ام دی افمدل کابینت آشپزخانه بزرگ جدیدمدل کابینت آشپزخانه بستهمدل کابینت آشپزخانه به صورت المدل کابینت آشپزخانه پله دارمدل کابینت آشپزخانه پنجره دارمدل کابینت آشپزخانه پی وی سیمدل کابینت آشپزخانه پیش ساختهمدل کابینت آشپزخانه تا سقفمدل کابینت آشپزخانه تراس دارمدل کابینت آشپزخانه ترکمدل کابینت آشپزخانه ترکیهمدل کابینت آشپزخانه ترکیه ایمدل کابینت آشپزخانه تیرهمدل کابینت آشپزخانه ثابتمدل کابینت آشپزخانه جدیدمدل کابینت آشپزخانه جدید ۱۴۰۱مدل کابینت آشپزخانه جدید سفیدمدل کابینت آشپزخانه جدید و شیکمدل کابینت آشپزخانه جزیره ایمدل کابینت آشپزخانه چهارگوشمدل کابینت آشپزخانه چوبمدل کابینت آشپزخانه چوبیمدل کابینت آشپزخانه دو طرفهمدل کابینت آشپزخانه زیر پلهمدل کابینت آشپزخانه سفید چوبیمدل کابینت آشپزخانه سه در چهارمدل کابینت آشپزخانه طرح چوبمدل کابینت آشپزخانه طوسیمدل کابینت آشپزخانه کوچک بدون پنجرهمدل کابینت آشپزخانه کوچک پنجره دارمدل کابینت آشپزخانه کوچک تراس دارمدل کابینت اشپزخانه بدون پنجرهمدل کابینت جدید آشپزخانه چوبمدلهای کابینت آشپزخانه پنجره دارمدلهای کابینت آشپزخانه چوبیهایگلاس مدل کابینت آشپزخانه ایرانی جدید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *