درسا در

توضیح در مورد کابینت با دستگیره مخفی

آشپزخانه ها نقطه عطف هر خانه ای محسوب می شوند. از این رو طراحی و چیدمان آشپزخانه ها اهمیت زیادی دارد. امروزه استفاده از کابینت آشپزخانه با دستگیره مخفی به عنوان یکی از پر کاربرد ترین مصالح برای بهتر جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه تبدیل شده است. به طوری که استفاده از آن ها به آشپزخانه ی شما ظاهری مدرن و شیک می بخشد. استفاده از این نوع محصولات مزایای خوبی نیز به همراه دارد.

ویژگی های کابینت با دستگیره مخفی

از محبوب ترین و پر متقاضی ترین نمونه های کابینت که امروزه در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه ها بیشتر به چشم می خورد کابینت با دستگیره مخفی می باشد. محل نصب دستگیره پنهان در داخل کابینت ها می باشد. ابزار به کار رفته در این دستگیره ها از نوع مکانیکی و آهنربایی می باشد که به راحتی و با فشار به در کابینت، اهرم های دستگیره فعال شده و درب باز یا بسته می گردد. یکی از ویژگی های بارز و بی نظیر این گونه از کابینت ها که در وهله اول به چشم هر مخاطبی جالب و جذاب به نظر می رسید نبودن هر گونه دستگیره و ابزار آلاتی بر روی درب آن است. از تنوع رنگ بندی زیبایی بهره مند است. این نوع کابینت ویژگی های بی نظیری دارد که از جمله آن ها می توان به :

 • درب این نوع کابینت ها بدون نیاز به نیروی زیادی به راحتی باز و بسته می گردد.
 • بهره مندی از فنر هایی با قدرت عمل بالا
 • سهولت دست یابی به طبقات کشو ها و داخل کابینت
 • از طول عمر بالایی بهره مند است.
 • در حین باز و بسته کردن درب ها سیستم آن به صورت بی صدا عمل می کند.
 • امکان توقف در جایگاه دلخواه اشاره کرد.

انواع کابینت با دستگیره مخفی

کابینت با دستگیره مخفی با داشتن ظاهری مدرن و ساده، تطبیق و هماهنگی خوبی با دکوراسیون به سبک مینیمال و مدرن ایجاد می کند. این گونه کابینت ها را می توان به عنوان یک گزینه مناسب برای آشپزخانه هایی با مساحت کوچک تر نیز بر شمرد. پنهان کردن دستگیره کابینت علاوه بر زیبا تر جلوه دادن نمای کلی کار، هیچ گونه خللی در نحوه عملکرد دستگیره جهت باز و بسته کردن درب کابینت ها ایجاد نمی کند.  از جمله این گونه دستگیره ها می توان به:

 • دستگیره مخفی یکپارچه
 • دستگیره مخفی بیرونی
 • دستگیره مخفی پروفیلی
 • دستگیره مخفی مگنتی
 • دستگیره مخفی یکپارچه

دستگیره مخفی یکپارچه به صورت یک شیب می باشد که در قسمت بالای درب در داخل آن تعبیه می گردد. این شیب که در داخل درب تعبیه شده است به عنوان مکانی برای قرار دادن انگشتان می باشد. از طریق آن می توانید به راحتی درب کابینت را باز و بسته کنید. این شیب ها جوری طراحی شده اند که به هیچ عنوان در نمای بیرون کابینت دیده نمی شوند.

 • دستگیره مخفی بیرونی

ظاهر کابینت با دستگیره مخفی بیرونی به این صورت می باشد که دستگیره های آن به اندازه چند سانتی متر از لبه های درب کابینت بیرون هستند. قسمتی از دستگیره که از درب کابینت بیرون می باشد معمولا از جنس فلز می باشد. طول این نوع دستگیره ها کوتاه است و محل نصب آن ها در قسمت بالای کابینت می باشد.

 • دستگیره مخفی پروفیلی

دستگیره مخفی پروفیلی را به حالت عمودی یا افقی در قسمت های جلویی کشو های کابینت نصب می کنند. به این صورت که با نصب آن ها در بین کابینت ها فضای خالی به وجود می آید و در این حالت درب کابینت ها به راحتی باز و بسته می گردد. جنس پروفیل به کار رفته در این نوع دستگیره از فلز می باشد که محل نصب آن  در پشت درب کابینت به صورت مخفی می باشد. به دلیل راحتی و زیبایی که این نوع دستگیره مخفی دارد، جزو محبوب ترین و پر کاربردی ترین ها می باشد.

 • دستگیره مخفی مگنتی

کابینت با دستگیره مخفی مگنتی با داشتن ابزار مکانیکی و یا آهنربای تعبیه شده در آن این امکان را برای کاربر فراهم می آورد که با فشار دادن به راحتی بتواند درب کابینت را باز و بسته کند. این نوع دستگیره نیز درون کابینت نصب می شود. این نوع دستگیره معمولا برای کابینت هایی که در آشپزخانه در سطح بالا تری قرار دارند کاربرد بیشتری دارد.

جوانب مثبت استفاده از کابینت با دستگیره پنهان

امروزه می توان شاهد این موضوع بود که دنیای مدرن با دنیای مینیمالیسم عجین شده است و هر روز شاهد تغییرات چشم گیری در این آمیختگی خواهیم بود. عملکرد کابینت با دستگیره مخفی در دو حالت مکانیکی و آهنربایی می باشد. از جمله مزایای بهره گرفتن از این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • ثبات این نوع کابینت ها در برابر تغییرات مد می تواند این محصول را به یک گزینه ایده آل تبدیل کند. به این صورت که نبودن هیچ گونه یراق آلاتی نظیر دستگیره بر روی سطح بیرونی کابینت ها، به محیط آشپزخانه ظاهری مدرن زیبا و لوکس می بخشد. به مرور زمان احتمال از مد افتادن این نوع کابینت ها بسیار کم می باشد.
 • کودکان با روحیه شاد و کنجکاوی که دارند ممکن است برای بلند کردن خود از دستگیره کابینت کمک بگیرند که این عمل احتمال سقوط وسایل از داخل و بالای کابینت بر روی کودکان را به همراه دارد. با حذف دستگیره ها از روی سطح کابینت احتمال این خطرات به حداقل می رسد. نبود دستگیره بر روی سطح کابینت از حوادثی نظیر گیر کردن اتفاقی لباس با دستگیره درب ها در حین آشپزی و یا جا به جایی به نقاط مختلف آشپزخانه حذف می کند.
 • کابینت با دستگیره مخفی با توجه به طراحی بی نظیری که دارد به راحتی با فضای اطراف تطبیق پیدا می کند. استفاده از این نوع دستگیره ها باعث منظم و یکدست شدن محیط آشپزخانه می گردد. همچنین در بزرگتر نشان دادن فضای اطراف نیز نقش موثری دارد.
 • استفاده از این نوع دستگیره ها در درب کشو ها راحتی استفاده از کابینت را برای شما به ارمغان می آورد. به این صورت که شما به مقدار نیروی کمتری در زمان باز و بسته کردن درب کابینت ها و کشو ها نیاز دارید.

درسا در

برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کابینت با شماره 22255996 – 021 تماس حاصل نمایید.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . مشاوران ما در درسادر همواره پاسخگوی شما هستند.

اینستاگرام درسا در

همچنین می توانید پیچ اینستاگرام درسا در را دنبال نمایید تا نمونه کار های دیگر شرکت را در آنجا مشاهده نمایید.

doorsadoor_official@

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید همچنین می توانید درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید. مشاورین ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود.

کابینت

انواع کابینت با دستگیره مخفیدستگیره مخفی با ام دی افساخت کابینت با دستگیره مخفیعکس کابینت با دستگیره مخفیکابینت آشپزخانه با دستگیره مخفیکابینت ام دی اف با دستگیره مخفیکابینت با در مخفیکابینت با دستگیره مخفی بالاکابینت با دستگیره مخفی بدون دستگیرهکابینت با دستگیره مخفی بدون دستگیره نی نی سایتکابینت با دستگیره مخفی برایکابینت با دستگیره مخفی برشکابینت با دستگیره مخفی بندیکابینت با دستگیره مخفی بنفشکابینت با دستگیره مخفی بهتره یاکابینت با دستگیره مخفی بهترینکابینت با دستگیره مخفی بین کابینتیکابینت با دستگیره مخفی پارکینگکابینت با دستگیره مخفی پذیراییکابینت با دستگیره مخفی پروفیلیکابینت با دستگیره مخفی پنجرهکابینت با دستگیره مخفی پیچکابینت با دستگیره مخفی تختکابینت با دستگیره مخفی تخت خوابکابینت با دستگیره مخفی ترکیبیکابینت با دستگیره مخفی تزیینکابینت با دستگیره مخفی تک پیچکابینت با دستگیره مخفی تلویزیونکابینت با دستگیره مخفی توکارکابینت با دستگیره مخفی ثابتکابینت با دستگیره مخفی ثمینکابینت با دستگیره مخفی ثناکابینت با دستگیره مخفی جدیدکابینت با دستگیره مخفی نی نی سایتکابینت با دسته مخفیکابینت دستگیره مخفیکابینت سفید با دستگیره مخفیکابینت مدرن با دستگیره مخفیکابینت های گلاس با دستگیره مخفیکشو با دستگیره مخفیمدل کابینت با دستگیره مخفینمونه کابینت با دستگیره مخفی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *